Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Distance [uk] | Eshone [usa] | Wuzet [pl] - koncert w klubie GramOFF/ON
Kiedy
27 listopada 2015 (piątek) g. 22:00
Gdzie
Klub GramOFF/ON, ul. Chłodna 35/37 (mapa)
zamknij
Bilety
20 PLN do 23:00 / później 25 PLN

Z materiałów Organizatora:

"OBS System - Original Bass Station nie zwalnia tempa - po pierwszej imprezie - Launch Party z udziałem Thelema podczas ostatniego VN, tym razem przejmujemy cały klub. Na dwóch poziomach Klub GramOFF/ON odbędzie się prawdziwa gratka dla fanów szeroko pojętego bassu, dubstepu i grime'u.

Gościem głównym wydarzenia będzie legendarny DISTANCE (Chestplate/Tectonic/Planet Mu) z UK, oczywiście ze wsparciem całego składu OBS System Crew. Jako drugi headliner zza oceanu przybywa do nas znakomity i utalentowany producent ESHONE (USA)! Sceną grime natomiast zawładnie niekwestionowany lider tego nurtu w polsce czyli WUZET w towarzystwie gigantów polskiej sceny basowej. Stay tuned!

>> OBS SYSTEM STAGE
- DISTANCE (UK) [ Chestplate / TectonicRecordings / Planet Mu (OFFICIAL)]
- ESHONE (USA) [ Artikal Music UK / Elk Beats]
- Syntopa Sound
- Jondi Power
- ENES
- Hirszu
- Bobbelze Selecta

>> GRIME STAGE
- WUZET [ VIVID STEM Records]
- pzg
- Dubsknit [DobreBity.pl]
- Sayuri [Nugen Crew]
- PASZCZAK [FoxHole443]
- RootShot & MC Mózg

DJ DISTANCE [Chestplate/Tectonic/Planet Mu] to brytyjski producent szeroko rozpoznawalny zwłaszcza za swój fundamentaly wkład w powstanie i rozwój muzyki dubstep. Prowadzi swoją wytwórnię: Chesplate Records, gdzie promuje twórczość własną i innych czołowych artystów nurtu - takich jak Sleeper, Tunnidge, Cyrus czy District. Jego numery można spotkać też na takich labelach jak Hotflush, Tectonic, Boka czy Planet Mu, gdzie w 2007r wydał swój debiutancki album. Występuje regularnie na kultowych basowych eventach takich jak FWD, DMZ, Exodus i innych wzdłuż i wszerz całego globu. Posiada swój unikalny, bardzo charakterystyczny styl i brzmienie, co przekłada się na to że jest uważany za jedną z najważniejszych twarzy obecnej światowej sceny dubstepowej.

Wuzet, czyli " Własne Zdanie", lub jak kto woli "Więcej Zieleni". Mc, producent, dj ze Szczecinka- niewielkiego miasta w Zachodniopomorskim.
Pierwsze zwrotki nagrywał pod koniec lat 90-tych w głębokim szczecineckim podziemiu, oficjalnie zadebiutował na płycie Punktu Widzenia " Eksploracje"( 2002). Wystąpił również na płycie Maciory pt " I tak ci to ukradną" (2004).
Pierwszym ważnym projektem którego był współtwórca była Komercyjna Zbrodnia. Trzech Mc`s i bitboxer na pokręconych hiphopowych, a później grime`owych bitach. Mimo tego, że projekt ten nigdy nie doczekał się legalnego wydawnictwa, droga została obrana. Zarażony głębokimi basami dubstepu postanowił wprowadzić nowy porządek na polskiej podziemnej scenie klubowej. Przez lata wypracowywany szalony, prześmiewczo-zaczepny flow osiągnął apogeum w kawałku "ijo ijo" który szybko stał się hymnem wśród wyznawców muzyki dubstep/grime w Polsce i znakiem rozpoznawczym Wuzeta.
W roku 2012 wypuścił pierwszą produkcję na której można było usłyszeć pierwsze grimowe w Polsce poczynania, mixtape “Dzieci basu”.
Na koniec roku 2013 ukazał się pierwszy legalny album Wuzet’a zatytułowany “Własne Zdanie”, został on wydany nakładem wytwórni Koka Beats

ESHONE (Artikal Music UK/Elk Beats) to amerykański producent specjalizujący się w niezwykle energicznych dubstepowych produkcjach, które wydaje we własnym labelu Elk Beats, a także w prowadzonej przez J:Kenzo uznanej wytwórni Artikal Music UK (m.in. u boku Thelema, naszego wrześniowego headlinera). W jego setach dominują szybkie, perkusyjne rytmy oraz nieszablonowe organiczne dźwięki. Bez wątpienia jest jednym z
producentów, którzy obecnie wprowadzają dużo świeżości i innowacyjności do muzyki dubstep.

O.B.S. System, czyli Original Bass Station. Stołeczna grupa fanatyków basowej selekcji. Projekt znany wcześniej z serii podcastów na Soundcloudzie i streamów live (https://soundcloud.com/originalbassstation). Obecnie skład ma na celu promowanie niskich częstotliwości poprzez organizowanie eventów z potężnymi bukingami ze światowej czołówki sceny bass, nie zapominając jednak o podcastowych i radiowych korzeniach, co kultywuje poprzez regularne sesje na portalach livestreamowych. W skład O.B.S. System wchodzą DJe i producenci znani z długoletniej i konsekwentnej działalności na polskiej scenie bassowej elektroniki - Syntopa, Jondi Power, Enes, Hirszu i Bobbelze."

źródło: GramOFF/ON